Sevgili Turizm Acenta Yetkilileri,

Turizm anlayışı değişiyor, seyahat tutkunları artık belli programlara bağlı kalmadan özgürce tatil yapmanın ve farklı destinasyonlara seyahat etmenin arayışındalar.

Biz GeziÇeki olarak, seyahat severlere farklı destitasyonlar ve farklı ve aktif içerikli tatil ve bayi gezileri sunuyoruz.

Sizlerle de ortak bir çalışma yapmak isteriz. Öncelikle sizlere bizim neler yaptığımızı ve kim olduğumuzu anlatalım. GeziÇeki, Almanya merkezli, Fransa ve Türkiye’deki ofisleriyle turizm sektöründe faaliyet gösteren TURSAB üyesi TravelGroup A.Ş. kuruluşudur. Dünyanın en gözde tatil merkezlerinde, özenle seçilmiş oteller, keyifli ve eğlenceli dönemsel etkinlikler, tarih seçiminde esnek ve kişiye özel, büyük indirimli Tatil ve Bayi Gezisi hizmeti sunuyoruz.

GeziÇeki; gezmeyi ve araştırmayı seven, dünyanın birçok yerinde yaşamış ve eğitim görmüş tecrübeli ekibiyle tatil ve bayi gezileri için özel paketler oluşturan ve en iyi seyahat ve tatil fırsatlarını sunan bir internet sitesidir.

Bu bağlamda sizlerin de seyahat paketlerinizi kendi internet sitemiz üzerinden seyahat severlerle buluşturmak arzusundayız.

Aynı zamanda müşterilerinize sunmak istediğiniz, hoşunuza giden paketlerimiz için sizlerle görüşmeyi isteriz.

Tatil, herkesin hakkı. Bizler de turizm acentaları olarak seyahat severlere en iyi tatili yaşatmak için varız.

İşbirlikleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Güzel bir işbirliği dileğiyle…

Telefon: 0850 433 88 66

eMail: rez@geziceki.com

Çalışma Saatlerimiz :

Pazartesi – Cuma 10:00 – 19:00
Cumartesi 10:00 – 16:00