K Messe 2016 Fuar Paketi | 3 Yıldızlı Otel

K Messe 2016 Fuar Paketi

K Messe 2016 Fuar Paketi mize 3 yıldızlı otelde 4 gece kahvaltı dahil konaklama, havalimanı ve fuar transferleri dahildir.

K Messe 2016 – Uluslararası Plastik ve Kauçuk İhtisas Fuarı
18 Ekim -22 Ekim 2016
Düsseldorf/ALMANYA

Dünyanın en büyük plastik fuarlarından biri olan K Fuarı hayatımızda neredeyse her yerde kullandığımız plastik ve kauçuk sektörü için kapılarını 2016’da tekrar Düsseldorf kentinde açıyor.

Plastik ve Kauçuk Ürünleri İmalatı, Lastik Üretim ve İşleme, Ambalaj / Dağıtım, İnşaat / Mimari ve İç Tasarım, Otomotiv, Havacılık ve Uzay, Elektrik Mühendisliği / Elektronik, Makine ve Tesis İmalatı, Tarım,  Tıbbi Teknoloji / Hassas Mekanik / Optik, ICT (Bilgi ve İletişim Teknolojisi), Enerji Teknolojileri / Fotovoltaik, Spor / Eğlence, Kimya Endüstrisi gibi geniş bir yelpazeye hitap eden K Fuarı her üç yılda bir düzenleniyor ve 220,000’e varan ziyaretçi ile birlikte 3000 kadar katılımcıya ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca bu yıl hizmet verilen başlıca kategoriler arasında, günümüzde gittikçe önemi artan Kaynakların korunması, Enerji verimliliği, Fonksiyonel çözümler, Sürdürülebilirlik, Küreselleşme, Enerji ve Kaynak verimliliği, İleriye dönük süreç optimizasyonu, Entegre üretim süreçleri,  kurulum sürelerinin azaltılması gibi konular yer alıyor.

Bizler de hem katılımcılarımız hem ziyaretçilerimiz için hazırladığımız bu fuar paketimizde, fuar ziyaretiniz süresince ihtiyacınız olan konaklama, ulaşım ve rehberlik gibi hizmetleri yoğun iş temponuz arasında ayarlama derdinden kurtararak size hazır bir paket halinde sunuyoruz.

Program

18 Ekim Salı
11:50 itibariyle Türk Hava Yolları ile Köln’e varış
Özel araçlarımızı ile Otele transfer
Serbest zaman

19 Ekim Çarşamba, 20 Ekim Perşembe ve 21 Ekim Cuma
Sabah otelde kahvaltı
Bussines Van araçlar ile Fuar alanına transfer
Aracımız ile birlikte Otele dönüş
(İsteğe bağlı yemek organizasyonları ve gece turları mümkündür.)

22 Ekim Cumartesi
Sabah Otelde kahvaltı
14:00’a kadar serbest zaman
15:00 Havalimanı Transferi
16:30 Türk Hava Yolları ile Istanbul’a dönüş

Dahil Olanlar

  • Uçak
  • 3 yıldızlı Motel One Waidmarkt’da çift kişilik odada 4 gece konaklama
  • Günlük Kahvaltı
  • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
  • Otel – Fuar – Otel transferleri
  • Fuar giriş kartı (3 günlük giriş bileti)

Hariç Olanlar

  • Vize
  • Ekstra turlar
  • Bireysel gerçekleştirilen yeme/içme, alışveriş masrafları

Seyahat Tarihleri

18 Ekim -22 Ekim 2016

Kişi Başı Fiyat

Kişi başı fiyat 949€’dur.
Single oda farkı 179€’dur

Konaklama

Motel One Waidmarkt

Köln’de bulunan bu otel, şehrin gözde yerlerinden biri olan Köln Katedrali’ne yalnızca 1,6 km uzaklıktadır. Motel One Köln-Waidmarkt’ın modern odalarında düz ekran TV, çalışma masası ve saç kurutma makineli özel banyo bulunmaktadır. Misafirler, otelin barında çeşitli içeceklerin tadını çıkarabilirler. Köln Messe Sergi Merkezi otele sadece 4 km mesafededir. Otele 500 mertre mesafede şehrin birçok yerine ulaşım imkanı sağlayan Severinstrasse U-Bahn Metro İstasyonu ve Poststrasse U-Bahn Metro İstasyonu bulunur.

Önemli Bilgi

*Havalimanı – Hotel uzaklığı 14 km’dir.

*Hotel – Fuar alanı arası uzaklık 45 km’dir.

Ek Bilgi

-Farklı seyahat tarihleri veya stant kurulum ve hazırlık aşamaları için fuar açılış tarihi öncesi ve sonrası seyahat talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

-Kredi kartına taksitli ödeme imkanı mevcuttur.